Ci, którzy poważnie myślą o założeniu start-upu, mogą wziąć udział w organizowanej przez INTECH PK i South Poland Cleantech Cluster konferencji. Podczas wydarzenia przyszli przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak zrealizować pomysł na start-up. Politechnika Krakowska objęła patronat nad konferencją.

 

 

 

Program konferencji zakłada wystąpienia ekspertów na co dzień współpracujących ze start-upami i wspierających ich w ich działalności. Swoimi doświadczeniami podzieli się m.in. zespół INTECH PK, który wyjaśni, dlaczego warto skorzystać z jego pomocy przy rozpoczynaniu nowego biznesowego przedsięwzięcia.

 

W konferencji wezmą udział osoby, organizacje i instytucje, które posłużą wsparciem w procesie wypracowywania powtarzalnego, skalowalnego i rentownego modelu biznesowego.

 

Patronat nad konferencją objęła Politechnika Krakowska. Organizatorami konferencji są, oprócz INTECH PK, także: NordicHouse, SPCleantech, KIC InnoEnergy, i konsulaty Danii, Szwecji i Finlandii.

 

Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia br. w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” na kampusie Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24). Wstęp na konferencję jest bezpłatny - należy jedynie zarezerwować miejsce, korzystając z portalu Evenea.