Zasady zakupu gadżetów PK

 

 

Gadżety dostępne są w Dziale Promocji Politechniki Krakowskiej (Galeria „GIL”, pok. 109). Po odbiór materiałów zapraszamy codziennie w godzinach od 7.00 - 16.00.

 

1. Jednostki organizacyjne Politechniki Krakowskiej otrzymują materiały na podstawie zamówienia z określonym źródłem finansowania. Jednostki uczelni zamawiające materiały zostają obciążone rozliczeniem wewnętrznym. Zamówienia na materiały reklamowe w nakładzie powyżej 20 szt. należy zgłosić do Działu Promocji PK z miesięcznym wyprzedzeniem w formie pisemnej i z określeniem źródła finansowania. Skan zamówienia można przesłać drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gadżety są wydawane wyłącznie w siedzibie Działu Promocji. Osoba pobierająca materiały promocyjne jest zobowiązana do podpisania potwierdzenia odbioru. 

 

2. Osoby fizyczne i prawne mogą nabyć gadżety po cenie powiększonej o podatek VAT (23%). Aby kupić gadżety, należy pobrać z Działu Promocji polecenie wpłaty do Kasy PK. Gadżety wydawane są na podstawie paragonu fiskalnego.