Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej zaprasza do udziału w konkursie wiedzy o Krakowie i okolicach, 26 maja o godz. 15.00.

 

 

Konkurs organizowany jest dla studentów obcokrajowców w dwóch kategoriach: dla grupy początkujących oraz grup średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Konkurs będzie miał formę testu, z dwudziestoma pytaniami na temat współczesnego Krakowa i jego okolic.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 maja br. Można je wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pod tym adresem również szczegółowe informacje o konkursie.

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej prowadzi językowe kursy przygotowawcze dla cudzoziemców, którzy chcą podjąć studia w Polsce. Jest jedną z niewielu jednostek w kraju i jedyną w Krakowie, która posiada uprawnienia do kierowania swoich absolwentów na bezpłatne studia w polskich uczelniach publicznych.

 

Jednostkę (jako program Ośrodka Kształcenia Urbanistów dla Krajów Rozwijających się) powołał minister nauki i szkolnictwa wyższego, 31 lipca 1985 r. W roku 2002 Ośrodek Kształcenia Urbanistów został przekształcony w Międzynarodowe Centrum Kształcenia i Studiów Urbanistycznych, a w roku 2007 w Międzynarodowe Centrum Kształcenia.

 

 

 

 Zobacz również: Studenci z Konga i Zimbabwe zdobyli Nagrodę Rektora PK