W lutym i marcu zapraszamy, zwłaszcza tegorocznych maturzystów, na spotkania przy stoisku Politechniki Krakowskiej na targach edukacyjnych w Rzeszowie, Wieliczce, Nowym Sączu i Katowicach. Zaprezentujemy ofertę dydaktyczną oraz warunki rekrutacji na rok akademicki 2018/2019.

Na zainteresowanych studiami na PK będą czekać pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia. Odwiedzający nasze stoiska otrzymają również materiały ze szczegółowymi informacjami o każdym z wydziałów, o kierunkach i specjalnościach.

Dodatkowo warto zobaczyć stronę internetową przygotowaną specjalnie dla naszych przyszłych studentów: maturzysta.pk.edu.pl

Zapraszamy do stoiska Politechniki Krakowskiej na targach edukacyjnych w Rzeszowie, Wieliczce, Nowym Sączu i Katowicach:

- XIII Podkarpackie Targi Edukacyjne „EduSalon”, Rzeszów (G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Jasionka 953), 27-28 lutego 2018 r.

- Szkolny Dzień Kariery, Wieliczka (Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Piłsudskiego 105), 7 marca 2018 r.

- IX Powiatowa Giełda Szkół Wyższych, Żywiec (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, ul. Komisji Edukacji Narodowej 3), 9 marca 2018 r.

- Targi Edukacyjne, Lublin (Centrum Targowo-Wystawiennicze Targi Lublin, ul. Dworcowa 11), 15-16 marca 2018 r.

- XX Sądeckie Targi Uczelni Wyższych, Nowy Sącz (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Nadbrzeżna 34), 21 marca 2018 r.

- XX Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2018”, Katowice („Spodek”), 27-28 marca 2018 r.

Na zdjęciu, stoisko PK na targach edukacyjnych w Krakowie, wrzesień 2017 / fot. Jan Zych