POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

wynajmie

powierzchnię pod urządzenia samokopiujące w budynku pawilonu Biblioteki PK przy ul. Warszawskiej 24 i w budynku Wydziału Mechanicznego w oddziale Biblioteki PK przy al. Jana Pawła II 37 w Krakowie

1. Postępowanie prowadzone jest w trybie pisemnego przetargu nieograniczonego.

2. Przedmiotem dzierżawy jest powierzchnia 2 m2, z dostępem do źródła energii elektrycznej.

3. Minimalna wysokość stawki czynszowej za 1m2 dzierżawy wynosi 150,00 zł netto miesięcznie.

4. Umowa na czas nieoznaczony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

5. Osoba upoważniona do porozumiewania się z oferentami: Agata Wójcicka, tel. 12 628 20 14.

6. Oferty należy składać do 31 stycznia 2014 r. pod adresem: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Dział Gospodarczy, budynek nr 10-36, pok. nr 4 lub 6, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków do godz. 12.00. Otwarcie ofert nastąpi 31 stycznia 2014 r o godz. 12.15 w Dziale Gospodarczym pok. 5.

7. Wynajmująca za najkorzystniejszą ofertę uzna tę, która spełni wszystkie wymogi formalne określone w niniejszym ogłoszeniu i będzie złożona na kwotę najwyższą spośród wszystkich złożonych ofert.

8. Przetarg może być rozstrzygnięty, jeśli wpłynie przynajmniej jedna oferta.

9. Wynajmująca nie będzie rozpatrywać ofert podmiotów, które zalegają z zapłatą należności wobec Uczelni.

10. Wynajmująca zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.