Wykład prof. Nekrošiusa, wyniki konkursu i wystawa prac młodych architektów

Instytut Adama Mickiewicza w Kownie był tematem ćwiczeń projektowych w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018 dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Ćwiczenia były organizowane przez Zakład Architektury Społeczno-Usługowej PK pod kierownictwem dr. hab. inż. arch. Kazimierza Butelskiego, prof PK, w zespole dr. inż. arch. Witolda Gilewicza, mgr inż. arch. Marty Łukasik i mgr inż. arch. Magdaleny Zielińskiej. Prace młodych architektów zostały ocenione przez niezależne jury.

Organizatorzy zapraszają na ogłoszenie wyników konkursu, które poprzedzi wykład prof. Liutaurasa Nekrošiusa, dziekana Wydziału Architektury Vilnius Gediminas Technical University, pt. „City and School. Vilnius“. Wykład odbędzie się 19 marca o godz. 14.45, w sali W2 Wydziału Architektury PK na ul. Podchorążych 1.

Po wykładzie nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu (godz. 15.30 na parterze w hallu, WA PK ul. Podchorążych 1), gdzie już dziś można oglądać wystawę studenckich prac konkursowych.