PK w innoSHARE’18 on the road: Meetups Kraków - 21 marca

Fundacja Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej jest współorganizatorem innoSHARE’18 on the road: Meetups Kraków. Partnerami wydarzenia są także spółka Politechniki Krakowskiej INTECH PK oraz Stowarzyszenie Wychowanków PK.

innoSHARE’18 on the road: Meetups to cykl wydarzeń w 15 największych miastach w Polsce, gdzie specjaliści dzielą się swoim doświadczeniem z zakresu: sposobu tworzenia startupów i spin-offów technologicznych pochodzących z nauki oraz badań, wsparcia, rozwoju i finansowania projektów, współpracy inwestorów z naukowcami czy komercjalizacji projektów badawczo-rozwojowych.

Wydarzenie to okazja do spotkania ludzi, którzy stworzyli startupy lub rozwijają firmy oparte na badaniach, nauce, nowych technologiach czy też doświadczeniach w specjalistycznych zawodach, znalezienia partnerów do współpracy naukowo-biznesowej, skorzystania z wiedzy i doświadczeń zaproszonych ekspertów i praktyków, którzy pomagają na co dzień rozwijać się młodym firmom, startupom czy też naukowcom.

W Krakowie wydarzenie odbędzie się 21 marca br. w Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii Akademii Górniczo-Hutniczej. Obok Fundacji Samorządu Studentów PK, krakowskie innoSHARE’18 on the road organizują Polska Innowacyjna oraz Instytut Autostrada Technologii i Innowacji.

Organizatorzy zapraszają zwłaszcza młodych naukowców, pracowników naukowych, początkujących start-upów oraz osób związanych z działami badawczo-rozwojowymi. W panelu „Jak tworzyć startupy i spin-offy z nauki oraz badań?” weźmie udział prezes spółki INTECH PK - Izabela Paluch.

Więcej informacji oraz program wydarzenia na stronie: meetups.innoshare.pl/krakow