Otwarta Szkoła Letnia na WIŚ

W czerwcu na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej zainauguruje swoją działalność Otwarta Szkoła Letnia. Zajęcia będą odbywały się w dniach 4-15 czerwca br., a udział w nich mogą wziąć wszyscy zainteresowani.

OSL nowa

Głównym założeniem Otwartej Szkoły Letniej jest wsparcie działalności dydaktyczno-naukowej Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej. Ponadto organizatorzy chcą podtrzymywać wieloletnie kontakty pracowników WIŚ PK z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi oraz współpracę z ich wykładowcami. Docelowo planowane jest włączenie Politechniki Krakowskiej do konsorcjum, w skład którego wchodzą German Police University, Roma Tre University, Uniwersytet Łódzki oraz Kaunas University of Technology (Litwa).

Podstawową formułą zajęć Otwartej Szkoły Letniej będą wykłady, warsztaty doskonalące wiedzę oraz indywidualne konsultacje, a tematem przewodnim Research Methodology and Statistics. W tajniki planowania eksperymentu z elementami statystyki wprowadzi słuchaczy prof. Robert C. Rickards z German Police University.

W zajęciach Otwartej Szkoły Letniej WIŚ PK mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. W przypadku studentów studiów doktoranckich, decyzją opiekuna studiów, zajęcia mogą zostać wliczone w zakres kursów realizowanych podczas regularnych semestrów (4 punkty ECTS).

Informacji na temat OSL udziela dr inż. Jarosław Müller: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.