POLITECHNIKA KTAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

w Instytucie Inżynierii i Gospodarki Wodnej

w Zakładzie Budownictwa Wodnego i Gospodarki Wodnej

na Wydziale Inżynierii Środowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby, spełniające warunki określone w Ustawie z dnia 27 lipca 2005 r., „Prawo o Szkolnictwie Wyższym” (Dz. U. Nr 164 poz. 1365 z dnia 30.08.2005 r. z późn. zmianami) oraz z uwzględnieniem warunków Statutu Politechniki Krakowskiej § 87.

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni posiadać:

• wyższe wykształcenie techniczne oraz tytuł naukowy doktora inżyniera nauk technicznych w dyscyplinie inżynieria środowiska;
  • doświadczenie w badaniach naukowych w dyscyplinie inżynieria środowiska, zwłaszcza w zakresie gospodarki wodnej oraz efektywności ekonomicznej planów i realizacji inwestycji wodnych, poparte dorobkiem publikacyjnym i projektowym;
  • co najmniej 10-letnią praktykę nauczania na wyższej uczelni technicznej;
  • doświadczenie dydaktyczne w zakresie przedmiotów obejmujących zagadnienia takie jak: gospodarowanie wodami, ekonomiczne aspekty inwestycji wodnych oraz analiz ekonomicznej efektywności planowania w gospodarowaniu wodami.

Dodatkowo dobrze widziane:

• doświadczenie międzynarodowe w zakresie kształcenia;
  • doświadczenie międzynarodowe w zakresie realizacji badań rozwojowych.

Wymagania formalne stawiane kandydatom:

• wskażą Politechnikę Krakowską, jako jedyne miejsce pracy;
  • wyrażą zgodę do zaliczenia do minimum kadrowego na studiach I i II stopnia dla kierunków prowadzonych przez wydział;
  • zamieszczą afiliację Politechniki Krakowskiej WIS w swoich publikacjach.

Wymagane dokumenty (w dwóch egzemplarzach):

• podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora;
  • dokumenty poświadczające wykształcenie oraz odbyte kursy i szkolenia (uwierzytelniona kserokopia);
  • kwestionariusz osobowy;
  • autoreferat wraz z wykazem publikacji oraz niepublikowanych prac oraz inne dokumenty, mogące mieć wpływ na zatrudnienie;
  • dla osób zatrudnionych dotychczas w szkolnictwie wyższym (poza Politechniką Krakowską) – dwie ostanie ankiety oceny okresowej przeprowadzonej u dotychczasowego pracodawcy.

Wymagane dokumenty należy złożyć w biurze Dziekana, na dziennik podawczy 31-155 Kraków ul. Warszawska 24 bud WIŚ W-2 (10-19) pok. 301 w terminie do dnia 4.06.2018 r. w godz. od 9.00-14.00. Decyduje data wpłynięcia dokumentów.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko adiunkta naukowo-dydaktycznego w Zakładzie Budownictwa Wodnego (2).

Zatrudnienie nastąpi po podjęciu decyzji przez JM Rektora PK.

Dokumenty nieodebrane do dnia 30.06.2018 r. zostaną komisyjnie zniszczone.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentowania przebiegu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.).