Zasady zakupu gadżetów PK
 

 

Informujemy, że w dniach od 30 listopada do 4 grudnia br., z powodu przeprowadzki Działu Promocji, nie będzie możliwości kupienia i odebrania gadżetów. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Gadżety dostępne są w Dziale Promocji Politechniki Krakowskiej (ul. Lea 114, pok.30-31). Po odbiór materiałów zapraszamy codziennie w godzinach 7.00 - 16.00.

 

Jednostki organizacyjne Politechniki Krakowskiej otrzymują materiały na podstawie zamówienia z określonym źródłem finansowania. Jednostki uczelni zamawiające materiały zostają obciążone rozliczeniem wewnętrznym. Zamówienia na materiały reklamowe w nakładzie powyżej 20 szt. należy zgłosić do Działu Promocji PK z miesięcznym wyprzedzeniem w formie pisemnej i z określeniem źródła finansowania. Skan zamówienia można przesłać drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gadżety są wydawane wyłącznie w siedzibie Działu Promocji. Osoba pobierająca materiały promocyjne jest zobowiązana do podpisania potwierdzenia odbioru. 

 

 

Osoby fizyczne i prawne mogą nabyć gadżety po cenie powiększonej o podatek VAT (23%). Aby kupić gadżety, należy dokonać przelewu bankowego na konto uczelni. W tytule przelewu należy podać rodzaj i liczbę zakupionych gadżetów. Następnie należy się zgłosić w Dziale Promocji PK z dowodem wpłaty, by odebrać zakupione gadżety. Gadżety nalezy odebrać w ciągu 10 dni roboczych od dnia dokonania wpłaty. Po upływie tego terminu pieniądze zostaną zwrócone na konto Kupującego.

 

Dane do przelewu:
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków

Numer rachunku: 09 2490 0005 0000 4600 1012 1826