Zasady zakupu gadżetów PK
 

 

 

Gadżety mogą zamawiać wyłącznie Jednostki organizacyjne Politechniki Krakowskiej. Materiały są wydawane na podstawie zamówienia z określonym źródłem finansowania i podpisem dysponenta środków. Jednostki uczelni zamawiające materiały zostają obciążone Rozliczeniem Wewnętrznym. Zamówienia na materiały reklamowe w ilości powyżej 20 szt. należy zgłosić do Działu Promocji PK z trzydziestodniowym wyprzedzeniem w formie pisemnej i z określeniem źródła finansowania.

Zamówienia należy przesłać drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gadżety można odbierać wyłącznie osobiście (nie ma możliwości przekazania materiałów przez Kancelarię). Gadżety są wydawane wyłącznie w siedzibie Działu Promocji (ul. Warszawska 24, Galeria „Gil”, pok. 106). Osoba pobierająca materiały promocyjne jest zobowiązana do podpisania potwierdzenia odbioru. 

Po odbiór materiałów zapraszamy codziennie w godzinach 9.00-13.00.

 

 

W związku ze zmianą sposobu wystawiania rozliczeń wewnętrznych prosimy o przekazanie zamówienia drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. co najmniej dwa dni przed odbiorem.