POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

w drodze pisemnego przetargu nieograniczonego

sprzeda

prawo własności nieruchomości

Nieruchomość położona w Krakowie-Krowodrzy przy ul. Marii Bobrzeckiej, dla której założony jest wpis w Wydziale Ksiąg Wieczystych nr KR1P/00199855/4, stanowiący działkę ewidencyjną nr 766/1 o pow. 0,4466ha.

Cena wywoławcza: 1.846.950,00 zł; słownie: (jeden milion osiemset czterdzieści sześć tysięcy dziewięćset pięćdziesiąt  złotych) netto.

Wadium w wysokości 10% od wartości  działki , należy wpłacić na konto uczelni nr: Bank BPH S.A. Oddział Kraków nr 11 1060 0076 0000 3210 0013 7340.

Plan usytuowania przedmiotowej działki.

Oferta powinna zawierać:

• imię i nazwisko oferenta lub nazwa i siedziba firmy;
  • datę sporządzenia oferty;
  • proponowaną cenę;
  • sposób zapłaty;
  • kserokopię dowodu wpłaty wadium;
  • numer konta oferenta, celem zwrotu wpłaconego wadium;
  • oświadczenie o przyjęciu do wiadomości, iż w terminie 14 dni od daty wyboru oferty zostanie zawarta umowa przedwstępna, zaś umowa przyrzeczona przenosząca prawo własności gruntów w terminie 14 dni od daty otrzymania zgody Ministra Skarbu Państwa, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 08.08.1996 r. z późniejszymi zmianami o zasadach wykonywania uprawnień przysługujących Skarbowi Państwa.

• O wyborze oferenta decyduje zaproponowana cena zakupu działki.
  • Politechnika Krakowska zastrzega, że wadium przepada na rzecz sprzedawcy jeżeli oferent, którego oferta zostanie przyjęta, uchyli się od zawarcia umowy.
  • Nieruchomość jest obciążona nieodpłatną służebnością, polegającą na prawie przejazdu i przechodu dla mieszkańców bloku nr 9 przy ul. M. Bobrzeckiej.
  • Osoby do kontaktów z oferentami: Bożena Dudkiewicz, Józef Chmielewski, tel. 12 628 29 03, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Politechnika Krakowska zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu na każdym etapie postępowania, bez podawania przyczyny.

Oferty należy składać w siedzibie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków, Dział Inwestycji i Remontów, budynek nr 10-45 pok. nr 137, do 10.04.2014 r., do godz. 12.00.

Otwarcie ofert nastąpi 10.04.2014 r. o godz. 12.15 w Dziale Inwestycji i Remontów, pok. nr 137. Oferty pisemne należy składać w zaklejonych kopertach z napisem: Oferta kupna działki przy ul. Marii Bobrzeckiej.