POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

samodzielnego księgowego

w Dziale Księgowości Finansowej

(w wymiarze 1 etatu)

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• kontrolowanie kompletności i prawidłowości dokumentów przyjętych do dekretacji;
  • zakładanie dzienników;
  • tworzenie dziennika z wyciągami bankowymi;
  • dekretowanie dowodów księgowych w układzie syntetycznym i analitycznym zgodnie z zakładowym planem kont;
  • sporządzanie zestawień zbiorczych dla poszczególnych kont;
  • sporządzanie zbiorczego zestawienia kont syntetycznych.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie: średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne kierunek rachunkowość;
  • staż pracy: w przypadku wykształcenia średniego - 4 lata, w przypadku wykształcenia wyższego staż nie wymagany;
  • doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata w księgowości;
  • dobra znajomość zasad rachunkowości;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, w szczególności MS Excel.

3. Dodatkowe wymagania

• znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • dokładność, systematyczność, odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 04.10.2018 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko samodzielny księgowy w Dziale Księgowości Finansowej.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, w pok. 137 w dniach od 29.10.2018 r. do 6.11.2018 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie ulegną komisyjnemu zniszczeniu.