POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

specjalisty ds. e-edukacji

(w wymiarze pełnego etatu)

w Dziale Spraw Studenckich

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• metodyczne wsparcie pracowników w zakresie przygotowanie kursów on-line;
  • przygotowanie wytycznych i materiałów szkoleniowych związanych z kursami on-line;
  • współpraca z grafikiem w procesie przygotowywania i upubliczniania materiałów online.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie: wyższe;
  • staż pracy: minimum 3 lata;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowywania i opracowywania multimedialnych materiałów edukacyjnych - minimum 2 lata;
  • znajomość języków obcych: angielski - poziom B2.

3. Dodatkowe wymagania:

• znajomość zagadnień e-edukacji (OZE, MOOC);
  • znajomość narzędzi do przygotowania materiałów edukacyjnych (np. Office, Moodle, Blackboard).

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych, przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 10.12.2018 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko specjalista ds. e-edukacji w DSS.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach 14.01.2019 r. do 18.01.2019 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.