Plakat Zoty Indeks PK 2019Politechnika Krakowska zaprasza tegorocznych maturzystów do udziału w ogólnopolskim konkursie „O Złoty Indeks PK”.

Konkurs organizowany jest w dwóch dyscyplinach: matematyka i chemia.

Każdy uczestnik może wybrać tylko jedną z dyscyplin.

W zależności od uzyskanych wyników, laureaci etapu finałowego otrzymają 100, 50 lub 30 dodatkowych punktów, które zostaną doliczone w postępowaniu rekrutacyjnym na wybrany kierunek studiów na Politechnice Krakowskiej (za wyjątkiem Wydziału Architektury oraz kierunku inżynieria wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym).

Rejestracja rozpocznie się 14 grudnia 2018 r. i potrwa do 10 stycznia 2019 r.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się on-line na platformie e-learningowej w sobotę 12 stycznia 2019 r. o godzinie 10.00.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową indeks.pk.edu.pl

Na temat konkursu „O Złoty Indeks PK” mówi prorektor ds. studenckich dr hab. inż. Marek Stanuszek (materiał Radia „Nowinki”)