Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej kontynuuje działalność Otwartej Szkoły i już w styczniu zaprasza na wykłady i warsztaty. Temat edycji zimowej to Research Methodology and Statistics. Zajęcia odbędą się w dniach od 21 do 26 stycznia 2019 r.

Głównym założeniem Otwartej Szkoły jest wsparcie działalności dydaktyczno-naukowej Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej. Organizatorzy chcą też pogłębić wieloletnie kontakty pracowników WIŚ PK z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi oraz współpracę z ich wykładowcami.

Podstawową formułą zajęć Otwartej Szkoły WIŚ PK są wykłady i warsztaty doskonalące wiedzę, a także indywidualne konsultacje. O tajnikach planowania eksperymentu z elementami statystyki opowie słuchaczom prof. Robert C. Rickards z German Police University. Dla nowych uczestników będą to zagadnienia wprowadzające, natomiast osoby, które wzięły udział w letniej edycji Otwartej Szkoły, poszerzą swoją wiedzę.

W zajęciach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. W przypadku studentów studiów doktoranckich, decyzją opiekuna studiów, zajęcia mogą zostać wliczone w zakres kursów realizowanych podczas regularnych semestrów (2 punkty ECTS). Dodatkowo, studenci studiów I stopnia na Wydziale Inżynierii Środowiska będą mieli możliwość zaliczenia kursu jako moduł wybieralny na II stopniu. Dla studentów II stopnia przewidziane są bonusy w trakcie realizacji programu.

Zgłoszenia do udziału w Otwartej Szkole należy przesyłać drogą elektroniczną do prodziekana Wydziału Inżynierii Środowiska PK dr inż. Jarosława Müllera; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zajęcia rozpoczną się w poniedziałek 21 stycznia 2019 r. o godz. 8.30 w budynku Wydziału Inżynierii Środowiska przy ul. Warszawskiej 24. Pozostałe godziny zajęć zostaną ustalone z uczestnikami.