Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej zaprasza na wykłady i warsztaty w ramach Otwartej Szkoły. Temat edycji zimowej to Research Methodology and Statistics

Głównym założeniem Otwartej Szkoły jest wsparcie działalności dydaktyczno-naukowej Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej. Organizatorzy chcą też pogłębić wieloletnie kontakty pracowników WIŚ PK z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi oraz współpracę z ich wykładowcami.

Zgłoszenia do udziału w Otwartej Szkole należy przesyłać drogą elektroniczną do prodziekana Wydziału Inżynierii Środowiska PK dr inż. Jarosława Müllera; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Data:

21 stycznia 2019 r., godz. 8.30 (pozostałe godziny zajęć zostaną ustalone z uczestnikami)

Miejsce:

budynek Wydziału Inżynierii Środowiska przy ul. Warszawskiej 24