W lutym i marcu br. wszyscy zainteresowani studiami na Politechnice Krakowskiej będą mieć kilka okazji, by poznać uczelnię, ofertę dydaktyczną i zasady rekrutacji na nowy rok akademicki. 20 marca odbędzie się Dzień Otwarty, a ponadto w lutym i marcu pracownicy oraz studenci PK odwiedzą: Oświęcim, Rzeszów, Wieliczkę, Lublin, Sanok i Katowice.

grafika DO

W tym roku Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej odbędzie się w środę 20 marca, w godz. od 9.00 do 14.00. Oprócz możliwości zwiedzenia kampusów uczelni, na uczestników będą czekały stoiska wydziałowe i tematyczne. O 9.30 w pawilonie konferencyjno-wystawowym „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24 – podczas oficjalnego otwarcia wydarzenia – przewidziano prezentację uczelni, wystąpienia przedstawicieli Działu Współpracy Międzynarodowej i Samorządu Studentów PK, a także wykład.

Wkrótce szczegółowy program Dnia Otwartego na Politechnice Krakowskiej. Odwiedź stronę wydarzenia na Facebook’u.

W lutym i marcu pracownicy Działu Promocji, Działu Kształcenia i studenci PK zaprezentują w kilku miastach ofertę edukacyjną oraz aktualne warunki i zasady postępowania kwalifikacyjnego na rok akademicki 2019/2020 – wszystko w ramach targów edukacyjnych. Przedstawiciele Politechniki Krakowskiej będą obecni:

targi krakow pk 2017a- XIV Powiatowe Targi Akademickie, Oświęcim (I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego, ul. Konarskiego 24), 18 lutego 2019 r.

- XIV Podkarpackie Targi Edukacyjne, Jasionka koło Rzeszowa (G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Jasionka 953), 5-6 marca 2019 r.

- Szkolny Dzień Kariery, Wieliczka (Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Piłsudskiego 105), 6 marca 2019 r.

- Targi Edukacyjne 2019, Lublin (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11), 14-15 marca 2019 r.

- X Powiatowa Giełda Szkół Wyższych
(Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, ul. Komisji Edukacji Narodowej 3), 15 marca 2019 r.

XXI Sądeckie Targi Uczelni Wyższych, Nowy Sącz (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Nadbrzeżna 34), 19 marca 2019 r.

- Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2019, Sanok (Zespół Szkół Nr 3 im. Walentego Lipińskiego i Mateusza Beksińskiego, ul. Stróżowska 16), 22 marca 2019 r.

- XXI Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2019”, Katowice (Hala Widowiskowo-Sportowa „Spodek”, al. Wojciecha Korfantego 35), 26-27 marca 2019 r.

Już dzisiaj proponujemy odwiedzić, przygotowaną specjalnie dla naszych przyszłych studentów, stronę internetową: maturzysta.pk.edu.pl

(bk)

Na zdjęciu, stoisko PK na targach edukacyjnych w Krakowie (wrzesień 2017 r.) / fot. Jan Zych