promocje 2019

DOKTORZY HABILITOWANI

Wydział Architektury

1. Dr hab. inż. arch. Michał Krupa
Osiągnięcie naukowe: 1) Skawina w okresie zaborów (1772-1918). Urbanistyka i architektura miasta 2) Rabka-Zdrój. Aspekty urbanistyczno-architektoniczne dziedzictwa kulturowego
2. Dr hab. inż. arch. Mariusz Twardowski
Osiągnięcie naukowe: Wieże mieszkalne
3. Dr hab. inż. arch. Matylda Wdowiarz-Bilska
Osiągnięcie naukowe: Techno-polis. Idea-Struktura-Przestrzeń

Wydział Inżynierii Lądowej

1. Dr hab. inż. Janusz Bohatkiewicz
Osiągnięcie naukowe: Modelowanie i ocena rozwiązań chroniących przed hałasem drogowym
2. Dr hab. inż. Teresa Stryszewska
Osiągnięcia naukowe: cykl publikacji nt. „Wybrane aspekty oceny trwałości mineralnych materiałów murowych”
3. Dr hab. inż. Krzysztof Zima
Osiągnięcie naukowe: Kalkulacja kosztów robót budowlanych z wykorzystaniem technologii BIM

Wydział Inżynierii Środowiska

1. Dr hab. inż. Agnieszka Lechowska
Osiągnięcie naukowe: Nieustalone modele cieplne elementów budynków
2. Dr hab. Tomasz Ściężor
Osiągnięcie naukowe: Naturalne i antropogeniczne czynniki łuny świetlnej nocnego nieba

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej

1. Dr hab. inż. Stanisław Kudła
Osiągnięcie naukowe: Badania procesów chemicznej modyfikacji polimerów etylenowych pod kątem ich wykorzystania technologicznego

Wydział Mechaniczny

1. Dr hab. inż. Grzegorz Filo
Osiągnięcie naukowe: Metodyka modelowania hydraulicznych i pneumatycznych układów sterowania z wykorzystaniem logiki rozmytej

DOKTORZY

Wydział Architektury

1. Dr inż. arch. Kamil Biskup
Promotor: prof. dr hab. inż. arch. Wacław Seruga
Tytuł dysertacji: „Inteligentna architektura w środowisku mieszkaniowym”
2. Dr inż. arch. Joanna Dudek
Promotor: prof. dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich
Tytuł dysertacji: „Identyfikacja i implementacja wzorców prawidłowego kształtowania śródmiejskiej ulicy na przykładzie miasta Rzeszowa”
3. Dr inż. arch. Joanna Figurska-Dudek
Promotor: dr hab. inż. arch. Dominika Kuśnierz-Krupa, prof.  PK
Tytuł dysertacji: „Dukla w średniowieczu (urbanistyka i architektura miasta)”
4. Dr inż. arch. Joanna Malczewska
Promotor: dr hab. inż. arch. Dominika Kuśnierz-Krupa, prof.  PK
Tytuł dysertacji: „Miasta w dolnym biegu Wisłoki w województwie sandomierskim o średniowiecznym pochodzeniu do połowy XVII w.”
5. Dr inż. arch. Tomasz Moskal
Promotor: dr hab. inż. arch. Maciej Motak
Tytuł dysertacji: „Wpływ założeń Ogólnego Planu Zabudowania Miasta Rzeszowa z 1939 roku na dokumenty planistyczne miasta w latach 1939-2003”
6. Dr inż. arch. Jakub Mrozowski