W środę 20 marca 2019 r. zapraszamy na Dzień Otwarty na PK, podczas którego wszyscy zainteresowani nauką na naszej uczelni mogą ją bliżej poznać. Politechnikę Krakowską będzie można odwiedzić w godzinach od 9.00 do 14.00. Dla uczestników przygotowaliśmy prezentacje na temat oferty dydaktycznej uczelni, zasad rekrutacji, życia studenckiego i wymiany międzynarodowej. W tym roku specjalny wykład pt. Cała prawda o smogu wygłosi dr hab. Tomasz Ściężor. Na powyższe prezentacje i wykład zapraszamy do Pawilonu Konferencyjno-Wystawowego „Kotłownia” na kampusie przy ul. Warszawskiej 24.

do fb

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>>

Dzień Otwarty to wyjątkowa okazja, by osobiście porozmawiać ze studentami i pracownikami uczelni. Na przygotowanych w Galerii „Gil” stanowiskach wydziałów i jednostek uczelni będzie można uzyskać informacje dotyczące studiów na konkretnym kierunku, znaleźć odpowiedzi na pytania o zakwaterowanie w domach studenckich, stypendia i studia za granicą. Swoje drzwi otworzą także wydziały Politechniki Krakowskiej. Uczestnicy wydarzenia będą mieli też okazję zwiedzić nowoczesne laboratoria m.in. Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego, Laboratorium Robotyki, Laboratorium Nokii i Komorę Termoklimatyczną oraz wziąć udział w niektórych zajęciach. Na osoby, które zechcą odwiedzić wydziały znajdujące się poza głównym kampusem PK, o godz. 11.00 będą czekały specjalne autobusy.

Pobierz szczegółowy harmonogram >>>

W tym roku w ramach Dnia Otwartrgo na PK przygotowaliśmy dla naszych gości możliwość wygrania gadżetów Politechniki Krakowskiej! Osoby posiadające konto na Instagramie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „#wybieramPK”. Wystarczy, że uczestnik zrobi zdjęcie podczas Dnia Otwartego, udostępni je na swoim profilu i krótko napisze, dlaczego chce studiować na Politechnice Krakowskiej.

Regulamin konkursu >>>

Ponieważ zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu wszystkich materiałów informacyjnych do potrzeb kandydatów na studia, zapraszamy wszystkich uczestników Dnia Otwartego do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety. Kwestionariusze będzie można pobrać na stanowiskach przy wejściu na uczelnię, w galeriach „Gil” oraz „Kotłownia”. Wypełnioną ankietę należy zostawić na recepcji w „Kotłowni”, gdzie po wykładach – o godz. 10.30 – wśród uczestników ankiety zostaną wylosowane nagrody.

Szczegółowych informacji na temat Dnia Otwartego na PK udziela Dział Promocji – tel. 12 628 20 65, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*Udział w Dniu Otwartym na PK jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na utrwalanie podczas wydarzenia i rozpowszechnianie wizerunku Uczestnika przez Organizatora w celach promocyjnych.