POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

pokojowej

(umowa o pracę na 3/5 etatu)

w Domu Studenckim nr B-1

położonym w Krakowie przy ul. Bydgoskiej 19A

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• utrzymanie w należytym stanie czystości Domu Studenckiego (m.in. sanitariaty, pokoje, kuchnie, powierzchnie biurowe),
• pomoc w prowadzeniu magazynu pościelowego oraz przy wymianie pościeli,
• inne czynności wg poleceń kierownika domu studenckiego.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie – co najmniej zawodowe,
• doświadczenie zawodowe – minimum 3 lata stażu pracy.

3. Dodatkowe wymagania:

• mile widziane doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
• list motywacyjny;
• kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
• kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
• kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 17.04.2019 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko pokojowej w Domu Studenckim nr B-1.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach od 06.05.2019 r. do 31.05.2019 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.