Po Dniach: Chemika, Lądowca i Wody, pora na Dzień Mechanika. W środę 5 czerwca br. na kampusie przy al. Jana Pawła 37 odbędzie się święto największego wydziału Politechniki Krakowskiej. Uroczyste otwarcie wydarzenia o godz. 10.00.

Dzie Mechanika

Tradycyjnie, podczas Dnia Mechanika będzie można spróbować swoich sił na gokartowym torze wyścigowym. Nie zabraknie też innych dyscyplin sportowych – zawodów piłki nożnej i siatkówki. Dla fanów mocnych wrażeń, Samorząd Studencki z Wydziału Mechanicznego przygotował Eurobungee, ściankę wspinaczkową oraz turniej BumperBall. O godz. 11.00 organizatorzy zaplanowali Mechaniczną Grę Terenową.

Nowością w tym roku będzie quiz wydziałowy, który zostanie przeprowadzony w sali A437 na kampusie PK w Czyżynach.

Wszystkie szczegóły dotyczące Dnia Mechanika znajdują się na Facebook’u
 (bk)