POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

w Instytucie Materiałów i Konstrukcji Budowlanych

w Katedrze Konstrukcji Metalowych

na Wydziale Inżynierii Lądowej

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które pragną podjąć pracę naukową i dydaktyczną, spełniają warunki określone w ustawie „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” z dnia 20 lipca 2018 roku (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668) oraz w Statucie Politechniki Krakowskiej (§88) tj.:

• posiadają tytuł zawodowy co najmniej magistra inżyniera budownictwa;
  • ukończyli studia wyższe z w wynikiem co najmniej ponad dobrym;
  • odbyli szkolenie pedagogiczne;
  • posiadają udokumentowaną znajomość języka angielskiego.

Wymagania stawiane kandydatom:

• zainteresowania naukowe związane z zagadnieniami dotyczącymi konstrukcji stalowych, aluminiowych i drewnianych;
  • biegła znajomość eurokodów, w tym w szczególności: EN 1990, EN 1991, EN 1993, EN 1995, EN 1999;
  • minimum dwuletnie doświadczenie dydaktyczne w zakresie projektowania konstrukcji metalowych;
  • w sposób komunikatywny posługują się technicznym językiem angielskim (w mowie i piśmie);
  • dorobek naukowy w/z konstrukcji stalowych, aluminiowych i drewnianych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętności pedagogiczne;
  • umiejętności administracyjno-organizacyjne;
  • ocena co najmniej dobra uzyskana w okresowej ocenie pracownika w przypadku osób zatrudnionych w szkolnictwie wyższym;
  • predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej;
  • wskazanie Politechniki Krakowskiej, jako podstawowego miejsca pracy;
  • znajomość języka polskiego do prowadzenia zajęć dydaktycznych (dotyczy obcokrajowców).

Kandydaci powinni złożyć w sekretariacie Instytutu Materiałów i Konstrukcji Budowlanych (Kraków, ul. Warszawska 24 - pok. 109, I p. bud. 10-29) następujące dokumenty w dwóch egzemplarzach:

• podanie;
  • życiorys;
  • ankietę personalną (kwestionariusz osobowy);
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych ze stopniem magistra;
  • wykaz osiągnięć naukowych;
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć
  • dla osób zatrudnionych w szkolnictwie wyższym (poza PK) – dwie ostatnie ankiety oceny okresowej przeprowadzonej u dotychczasowego pracodawcy;
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego;
  • ewentualny dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego, dodatkowo w przypadku obcokrajowców o znajomości języka polskiego;
  • oświadczenie o wskazaniu Politechniki Krakowskiej jako podstawowego miejsca pracy.

Termin składania podań upływa: 02.09.2019 r.
Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 06.09.2019r.

Wydział Inżynierii Lądowej PK zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w sekretariacie Instytutu Materiałów i Konstrukcji Budowlanych (Kraków, ul. Warszawska 24 pok. 109, I p. bud. 10-29). Dokumenty, które nie zostaną odebrane do miesiąca po zakończeniu procedury konkursowej ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentowania przebiegu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).