Zapraszamy na targi edukacyjne, w czasie których Politechnika Krakowska zaprezentuje ofertę dydaktyczną oraz warunki rekrutacji na rok akademicki 2020/2021.

targi28 listopada br. (czwartek) Politechnika Krakowska będzie obecna na Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych w Przemyślu, które odbędą się w II Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Kazimierza Morawskiego przy ul. Glazera 44.

Natomiast 2 grudnia br. (poniedziałek) zapraszamy na Szkolne Dni Kariery do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 przy ul. Okulickiego 2 w Brzesku.

Tegoroczni maturzyści oraz wszyscy zainteresowani studiami na Politechnice będą mogli spotkać się z pracownikami Działu Promocji, Działu Kształcenia oraz studentami uczelni. Kandydaci na studia otrzymają także materiały ze szczegółowymi informacjami o każdym z wydziałów, o kierunkach, specjalnościach i zasadach rekrutacji.

(JS)

Na zdjęciu: PK na Salonie Maturzystów w Krakowie / fot. Jan Zych