W środę, 27 listopada br. kolejna odsłona cyklu „Środy Techniczne”, który współorganizuje Studenckie Koło Inżynierii Sanitarnej w Zrównoważonym Rozwoju „Aquarius”, działające na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki PK. W ramach wydarzenia odbędzie się certyfikowane seminarium szkoleniowe.

Temat seminarium to „Systemy rur kamionkowych oraz elementów do renowacji – Dura, jako niezawodne rozwiązania dla branży wodno-kanalizacyjnej firmy Steinzeug Keramo”. Szkolenie poprowadzą pracownicy firmy – mgr inż. Piotr Kosz i mgr inż. Karol Moćko. Udział w wydarzeniu mogą wziąć wszyscy zainteresowani studenci i pracownicy Politechniki Krakowskiej oraz innych krakowskich uczelni, a także członkowie: Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych, Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Wstęp bezpłatny.

Studenci zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu i otrzymaniem certyfikatu proszeni są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie odbędzie się 27 listopada br. o godz. 11:00 w Krakowie przy ul. Warszawskiej 24 (budynek Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki PK, sala nr 14 na parterze).

Najbliższe spotkanie w ramach cyklu „Środy Techniczne WIŚiE PK” organizują: Studenckie Koło Inżynierii Sanitarnej w Zrównoważonym Rozwoju „Aquarius”, Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Krakowie, Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

(bk)