Od 20 listopada do 4 grudnia br. pracownicy i studenci Politechniki Krakowskiej mają po raz kolejny szansę, by włączyć się w akcję Szlachetna Paczka, którą – podobnie jak w latach poprzednich – organizuje na uczelni Biblioteka PK
 
Szlachetna Paczka
 
W tym roku chcemy wesprzeć rodzinę pani Patrycji. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w akcji. Potrzebne produkty można przynosić do Wypożyczalni Biblioteki PK przy ul. Warszawskiej 24 w godzinach pracy Wypożyczalni (od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 19.30 lub w piątek i sobotę od 7.30 do 14.45). Z doświadczenia poprzednich lat wiemy, jak wiele radości może sprawić taka przedświąteczna forma pomocy – mówi mgr Krystyna Wiatr z Biblioteki Politechniki Krakowskiej. 
 
Informacje dotyczące potrzeb rodziny, którą wesprze społeczność PK, dostępne są tutaj
 
Szlachetna Paczka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Odbywa się od 2001 r. Tylko w zeszłym roku w działania Szlachetnej Paczki włączyło się ponad 635 tys. osób, a łączna wartość pomocy materialnej przekazanej rodzinom w potrzebie przekroczyła 47 milionów złotych. 
 
 
(bk)