Zapraszamy tegorocznych maturzystów do udziału w ogólnopolskim konkursie „O Złoty Indeks PK”. Konkurs organizowany jest w dwóch dyscyplinach: matematyka i chemia. Każdy uczestnik może wybrać tylko jedną z dyscyplin. Laureatom II etapu (finałowego) w zależności od uzyskanych wyników przyznaje się punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na wybrany kierunek studiów na Politechnice Krakowskiej (za wyjątkiem Wydziału Architektury oraz kierunku Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego na Wydziale Mechanicznym).

Rejestracja kandydatów zakończyła się 8 stycznia 2020 r.

• pierwszy etap konkursu odbył się on-line na platformie e-learningowej w sobotę 11 stycznia 2020 r. o godzinie 10:00
  • drugi etap (finał) Konkursu odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godznie 12:00 na terenie Politechniki Krakowskiej w Krakowie przy ul. Warszawskiej 24

więcej informacji >>>