Kraków, dn. 29.11.2019 r.

Znak: L0.1102.1.2019

POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

asystenta dydaktycznego

w Katedrze Mechaniki Budowli i Materiałów

na Wydziale Inżynierii Lądowej

Wymiar etatu: 1

Liczba dostępnych stanowisk: 1

Rodzaj umowy o pracę: na czas określony 12 miesięcy

Reprezentowana dyscyplina naukowa: inżynieria lądowa i transport

1. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo;
  • tytuł magistra inżyniera;
  • uzyskanie znaczących osiągnięć w czasie studiów lub w dotychczasowej pracy zawodowej;
  • posiadanie przygotowania pedagogicznego lub uzupełnienie go w pierwszym roku zatrudnienia;
  • znajomość języka angielskiego (udokumentowana);
  • zainteresowanie pracą dydaktyczną w zakresie mechaniki teoretycznej i mechaniki budowli.

2. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotów Mechanika budowli, Mechanika teoretyczna;
  • prowadzenie konsultacji ze studentami;
  • obecność i prowadzenie kolokwiów, pomoc przy przeprowadzaniu egzaminów.

3. Wymagane dokumenty:

• podanie do JM Rektora;
  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kwestionariusz osobowy;
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego (jeżeli posiada);
  • dla osób zatrudnionych w szkolnictwie wyższym (poza PK) – dwie ostatnie ankiety oceny okresowej przeprowadzonej u dotychczasowego pracodawcy;
  • dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego, dodatkowo w przypadku obcokrajowców znajomości języka polskiego.

Zatrudnienie nastąpi po przeprowadzeniu postępowania konkursowego polegającego na:

• analizie złożonej dokumentacji,
  • przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych (bezpośrednich lub poprzez komunikatory internetowe).

Planowany termin rozpoczęcia zatrudnienia: 24.02.2020 r.

Wymagane dokumenty należy składać w Sekretariacie Katedry Mechaniki Budowli i Materiałów (Budynek WIL, III piętro, p.322 lub 325) w godz. 8.00-15.00.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko asystenta dydaktycznego, znak sprawy L0.1102.1.2019 lub przesłać w formie skanów na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty należy złożyć w terminie do 7 stycznia 2020 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 10 stycznia 2020 r.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu z kandydatami, których aplikacje spełniły niezbędne wymagania oraz zostały najwyżej ocenione przez Komisję Rekrutacyjną. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie BIP PK oraz MNiSW.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Sekretariacie Katedry Mechaniki Budowli i Materiałów w dniach 13-17.01.2020 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.