POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

robotnika wysokowykwalifikowanego - elektryka

w wymiarze pelnego etatu

w Dziale Eksploatacji i Zaopatrzenia

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• nadzór nad sprawnością instalacji elektrycznej w obiektach;
  • utrzymanie obiektów Uczelni w stanie pełnej sprawności technicznej:
    • wykonywanie planowanych inspekcji i przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznych,
    • zapobieganie występowaniu awarii poprzez zapewnienie właściwego stanu technicznego urządzeń i instalacji elektrycznych,
    • naprawy konserwatorskie, wymiana źródeł światła, wymiana podstaw bezpiecznikowych, bezpieczników, załączników typu „S” itp.,
    • kontrola / konserwacja pracy urządzeń, instalacji powierzonych do obsługi,
    • raportowanie (protokoły) wykonywanych usług zgodnie z ustalonymi procedurami,
    • przeprowadzanie pomiarów elektrycznych instalacji i urządzeń,
    • przeprowadzanie kontrolnych pomiarów oświetlenia awaryjnego;
  • zabezpieczenie obiektów oraz usuwanie usterek i awarii;
  • wykonywanie modernizacji instalacji elektrycznych, udział w pracach konserwacyjno – remontowych;
  • wykonywanie czynności przyłączeniowych na urządzeniach średniego i niskiego napięcia;
  • współpraca z innymi grupami eksploatacyjnymi oraz z firmami zewnętrznymi.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie : średnie lub zawodowe z tytułem mistrza w zawodzie elektryk
  • staż pracy (udokumentowany świadectwami pracy) - 3 lata
  • doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku - 3 lata w zawodzie elektryk
  • niezbędne umiejętności lub kwalifikacje zawodowe:
    • predyspozycje techniczne do wykonywania zadań związanych z bieżącą obsługą, konserwacją, utrzymaniem w sprawności technicznej urządzeń i instalacji elektrycznych;
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
    • komunikatywność i zdolność analitycznego myślenia, samodzielność i poczucie odpowiedzialności.

3. Dodatkowe wymagania:

• zdolności techniczne, manualne;
  • dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra samoorganizacja.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, staż pracy, doświadczenie zawodowe oraz nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 25 maja 2020 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko Robotnik wysokowykwalifikowany – elektryk w DT-1.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach od 22 czerwca  do 3 lipca 2020 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.