Wykaz obwodów i okręgów wyborczych w wyborach na kadencję 2020-2024
Załącznik nr 3 do uchwały nr 10/o/01/2020 z 22 stycznia 2020 r.
Obwód wyborczy OW-A – Wydział Architektury
Obwód wyborczy OW-F – Wydział Informatyki i Telekomunikacji
Obwód wyborczy OW-E – Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej
Obwód wyborczy OW-L – Wydział Inżynierii Lądowej
Obwód wyborczy OW-I – Wydział Inżynierii Materiałowej i Fizyki
Obwód wyborczy OW-S – Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki
Obwód wyborczy OW-C – Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej
Obwód wyborczy OW-M – Wydział Mechaniczny
Obwód wyborczy OW-1– obejmuje jednostki pozawydziałowe zatrudniające nauczycieli akademickich:
- Biblioteka PK (B)
- Międzynarodowe Centrum Kształcenia (O-2)
- Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych (O-3)
- Centrum Sportu i Rekreacji (O-4)
- Kolegium Nauk Społecznych (O-5)
Obwód wyborczy OW-2 – obejmuje wszystkich pracowników Politechniki Krakowskiej niebędących nauczycielami akademickimi
W obwodzie wyborczym OW-2 wydzielono następujące okręgi wyborcze:
- Okręg wyborczy nr 1 obejmuje jednostki:
- Dział Spraw Osobowych i Socjalnych (R-1)
- Dział Spraw Osobowych i Socjalnych – działalność wyodrębniona (R-1)
- Zespół Radców Prawnych (R-2)
- Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (R-3)
- Audytor Wewnętrzny (R-4)
- Biuro Ochrony Informacji Niejawnych (R-5)
- Zespół Rzeczników Patentowych (R-6)
- Sekretariat Rektora (R-7)
- Sekretarz Rektora (R-8)
- Rzecznik Prasowy (R-9)
- Dział Promocji (R-10)
- Sekcja „Radio Nowinki” (R-10.1)
- Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT (R-11)
- Biuro Strategii i Rozwoju Uczelni (R-12)
- Okręg wyborczy nr 2 obejmuje jednostki:
- Dział Badań Naukowych (PN-1)
- Wydawnictwo PK (PN-3)
- Centrum Transferu Technologii (PN-4)
- Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (PN-5)
- Biuro Pozyskiwania Funduszy (PN-6)
- Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego (PN-7)
- Szkoła Doktorska PK (SD PK)
- Okręg wyborczy nr 3 obejmuje jednostki:
- Dział Spraw Studenckich (PS-1)
- Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami (PS-2)
- Centrum e-edukacji (PS-3)
- FutureLab PK (PS-4)
- Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych (O-3)
- Centrum Sportu i Rekreacji (O-4)
- Okręg wyborczy nr 4 obejmuje jednostki:
- Międzyuczelniane Centrum Nowych Technik i Technologii Medycznych (PO-1)
- Muzeum Politechniki Krakowskiej (PO-2)
- Biblioteka Politechniki Krakowskiej (B)
- Okręg wyborczy nr 5 obejmuje jednostki:
- Dział Kształcenia (PE-1)
- Dział Współpracy Międzynarodowej (PE-2)
- Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości (CJ)
- Międzynarodowe Centrum Kształcenia (O-2)
- Kolegium Nauk Społecznych (O-5)
- Okręg wyborczy nr 6 obejmuje jednostki:
- Kanclerz (KA)
- Sekretariat Kanclerza (KA-1)
- Sekretariat Kanclerza - Kancelaria Uczelni (KA-1)
- Dział Zamówień Publicznych (KA-2)
- Dział Informatyzacji (KA-3)
- Dział Inwentaryzacji i Gospodarki Majątkowej (KA-5)
- Dział Zarządzania Nieruchomościami (KA-6)
- Okręg wyborczy nr 7 obejmuje jednostki:
- Dyrektor Administracyjny (DA)
- Archiwum (DA-1)
- Dział Poligrafii (DA-2)
- Dział Organizacyjny (DA-3)
- Biuro Karier (DA-4)
- Okręg wyborczy nr 8 obejmuje jednostki:
- Osiedle Studenckie (DA-5)
- Dom Asystenta (DA-6)
- Okręg wyborczy nr 9 obejmuje jednostki:
- Dyrektor Techniczny (DT)
- Dział Eksploatacji i Zaopatrzenia (DT-1)
- Dział Inwestycji i Remontów (DT-2)
- Zespół ds. Ochrony Ppoż., Bezpieczeństwa oraz Spraw Obronnych (DT-3)
- Dział Gospodarczy (DT-4)
- Okręg wyborczy nr 10 obejmuje jednostki:
- Kwestor (K)
- Z-ca Kwestora ds. Finansowych (ZKF)
- Z-ca Kwestora ds. Księgowości (ZKK)
- Dział Finansowy (ZKF-1)
- Dział Płac (ZKF-2)
- Dział Kosztów (ZKK-1)
- Dział Księgowości Finansowej (ZKK-2)
- Dział Księgowości Majątkowej (ZKK-3)
- Zespół ds. Rozliczeń Projektów Międzynarodowych (K-1)
- Okręg wyborczy nr 11 obejmuje jednostki Wydziału Architektury (A):
- Administracja Wydziału (A-0)
- Instytut Historii Architektury i Konserwacji Zabytków (A-1)
- Instytut Projektowania Architektonicznego (A-2)
- Instytut Projektowania Urbanistycznego (A-3)
- Instytut Projektowania Budowlanego (A-4)
- Instytut Projektowania Miast i Regionów (A-5)
- Zakład Rysunku, Malarstwa i Rzeźby (A-7)
- Instytut Architektury Krajobrazu (A-8)
- Okręg wyborczy nr 12 obejmuje jednostki Wydziału Informatyki i Telekomunikacji (F):
- Administracja Wydziału (F-0)
- Katedra Informatyki (F-1)
- Katedra Matematyki Stosowanej (F-2)
- Katedra Teleinformatyki (F-3)
- Okręg wyborczy nr 13 obejmuje jednostki Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej (E):
- Administracja Wydziału (E-0)
- Katedra Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki (E-1)
- Instytut Elektromechanicznych Przemian Energii (E-2)
- Instytut Automatyki i Trakcji Elektrycznej (E-3)
- Okręg wyborczy nr 14 obejmuje jednostki Wydziału Inżynierii Lądowej (L):
- Administracja Wydziału (L-0)
- Katedra Konstrukcji Żelbetowych i Sprężonych (L-1)
- Katedra Inżynierii Materiałów Budowlanych (L-2)
- Katedra Konstrukcji Mostowych, Metalowych i Drewnianych (L-3)
- Katedra Budownictwa Ogólnego i Fizyki Budowli (L-4)
- Katedra Dróg, Kolei i Inżynierii Ruchu (L-5)
- Katedra Systemów Transportowych (L-6)
- Katedra Zarządzania w Budownictwie (L-7)
- Katedra Mechaniki Budowli i Materiałów (L-8)
- Katedra Geotechniki i Wytrzymałości Materiałów (L-9)
- Katedra Technologii Informatycznych w Inżynierii (L-10)
- Centrum Certyfikacji Budowlanej (L-11)
- Laboratorium Badawcze Materiałów i Konstrukcji Budowlanych (L-12)
- Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego (L-13)
- Laboratorium Inżynierii Wiatrowej (L-14)
- Laboratorium Badania Odkształceń i Drgań Budowli (L-15)
- Okręg wyborczy nr 15 obejmuje jednostki Wydziału Inżynierii Materiałowej i Fizyki (I):
- Administracja Wydziału (I-0)
- Instytut Inżynierii Materiałowej (I-1)
- Instytut Fizyki (I-2)
- Okręg wyborczy nr 16 obejmuje jednostki Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki (Ś):
- Administracja Wydziału (Ś-0)
- Katedra Inżynierii i Gospodarki Wodnej (Ś-1)
- Katedra Energetyki (Ś-2)
- Katedra Wodociągów, Kanalizacji i Monitoringu Środowiska (Ś-3)
- Katedra Technologii Środowiskowych (Ś-4)
- Katedra Procesów Cieplnych, Ochrony Powietrza i Utylizacji Odpadów (Ś-5)
- Katedra Ogrzewnictwa, Wentylacji, Klimatyzacji i Chłodnictwa (Ś-6)
- Okręg wyborczy nr 17 obejmuje jednostki Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej (C):
- Administracja Wydziału (C-0)
- Instytut Chemii i Technologii Nieorganicznej (C-1)
- Instytut Chemii i Technologii Organicznej (C-2)
- Katedra Inżynierii Chemicznej i Procesowej (C-3)
- Katedra Chemii i Technologii Polimerów (C-4)
- Katedra Biotechnologii i Chemii Fizycznej (C-5)
- Okręg wyborczy nr 18 obejmuje jednostki Wydziału Mechanicznego (M):
- Administracja Wydziału (M-00)
- Instytut Mechaniki Stosowanej (M-01)
- Instytut Konstrukcji Maszyn (M-03)
- Instytut Pojazdów Samochodowych i Silników Spalinowych (M-04)
- Instytut Inżynierii Cieplnej i Procesowej (M-05)
- Instytut Technologii Maszyn i Automatyzacji Produkcji (M-06)
- Instytut Informatyki Stosowanej (M-07)
- Instytut Pojazdów Szynowych (M-08)
- Laboratorium Metrologii Współrzędnościowej (M-10)
- Laboratorium Badań Technoklimatycznych i Maszyn Roboczych (M-11)
- Laboratorium Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego (M-12)
|