POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

Rodzaj umowy o pracę: na czas określony 24 miesięcy

1. Niezbędne wymagania:

• kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • umiejętność prowadzenia zajęć dydaktycznych z przedmiotów matematycznych;
  • znajomość programów komputerowych wspomagających prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotów matematycznych;
  • wskazanie, że Politechnika Krakowska będzie podstawowym miejscem pracy.

2. Dodatkowe wymagania:

Wskazane są:

• znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność prowadzenia zajęć laboratorium komputerowego z przedmiotów matematycznych przy użyciu programów komputerowych: Excel, R, Python;
  • umiejętność prowadzenia zajęć z analizy danych i statystyki, lub z zastosowania matematyki w finansach, ekonomii i ubezpieczeniach;
  • zainteresowania rozwojem naukowym.

3. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• prowadzenie ćwiczeń audytoryjnych lub laboratorium komputerowego;
  • udział w seminariach dydaktycznych i naukowych;
  • praca organizacyjna na rzecz Katedry Matematyki Stosowanej;
  • udział w proponowanych szkoleniach służących rozwojowi zawodowemu.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem studenckiej działalności naukowej, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia - o ile dotyczy);
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • podanie;
  • autoreferat;
  • wykaz dorobku naukowego (o ile dotyczy);
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego lub zobowiązanie do jego odbycia;
  • dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego, a w przypadku obcokrajowców dokument potwierdzający znajomość języka polskiego.

Zatrudnienie nastąpi po przeprowadzeniu postępowania konkursowego polegającego na:

• analizie złożonej dokumentacji;
  • przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych,

Wymagane dokumenty należy składać w Biurze Dziekana Wydziału Informatyki i Telekomunikacji przy ul. Warszawskiej 24, 31-155 Kraków, budynek Wydziału Architektury (parter) tel. 12 628 31 58 w godz. 7.30-14.00.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko Asystenta Dydaktycznego lub przesłać w formie skanów na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dokumenty należy złożyć w terminie do 13.03.2020 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 18.03.2020 r.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu z kandydatami, których aplikacje spełniły niezbędne wymagania oraz zostały najwyżej ocenione przez Komisję Rekrutacyjną. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie BIP PK oraz MNiSW.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Biurze Dziekana Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w dniach 19.03.-20.04.2020 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.