W lutym i marcu przedstawiciele Politechniki Krakowskiej odwiedzą: Rzeszów, Oświęcim, Wieliczkę i Katowice. Dla uczniów szkół ponadpodstawowych będzie to okazja, by poznać uczelnię, ofertę edukacyjną i proces rekrutacji.

Na zainteresowanych studiami na PK będą czekać pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia oraz studenci. Odwiedzający nasze stoiska otrzymają również materiały ze szczegółowymi informacjami o każdym z wydziałów, o kierunkach i specjalnościach, a także aktualnych warunkach i zasadach postępowania kwalifikacyjnego na rok akademicki 2020/2021.

Przedstawiciele Politechniki Krakowskiej będą obecni:

• XV Podkarpackie Targi Edukacyjne „Edu Salon”, Rzeszów (G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego, Jasionka 953), 25-26 lutego 2020 r.

• XV Powiatowe Targi Akademickie „Absolwent 2020”, Oświęcim (I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego, ul. Stanisława Konarskiego 24), 28 lutego 2020 r.

• Szkolny Dzień Kariery, Wieliczka (Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Piłsudskiego 105), 4 marca 2020 r.

• XXII Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2020”, Katowice (Hala Widowiskowo-Sportowa „Spodek”, al. Korfantego 35), 17-18 marca 2020 r. – targi przeniesione na czerwiec br.

• XI Powiatowa Giełda Szkół Wyższych, Żywiec (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, ul. Komisji Edukacji Narodowej 3), 20 marca 2020 r. – wydarzenie odwołane

• Dzień Maturzysty „Wybieram przyszłość”, Kraków (III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, os. Wysokie 6), 25 marca 2020 r. – wydarzenie odwołane