POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

wynajmie

grunt na terenie Osiedla Studenckiego Politechniki Krakowskiej przy ul. Skarżyńskiego 9 w Krakowie

Przetarg na wynajem gruntu pod działalność typu „mała gastronomia” (sprzedaż kebabów, hot-dogów, hamburgerów, napojów, itp.) o powierzchni 8 m², zlokalizowanej na terenie Osiedla Studenckiego przy Domu Studencki nr 4.

1. Umowa na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.
  2. Media własne lub podpisanie indywidualnej umowy z zakładem energetycznym na dostawę energii elektrycznej niezbędnej do prowadzenia działalności gospodarczej, dostęp do toalety dla pracownika najemcy w Domu Studenckim nr 4.
  3. Rodzaj i kolorystyka budki gastronomicznej musi być zatwierdzona przez władze uczelni.
  4. Proponowany termin najmu: od 1.05.2014 r.

Warunki płatności

1. Płatność miesięczna z góry, do 15 każdego miesiąca.
  2. Minimalna wysokość stawki za dzierżawę 1m² (jednego metra), ustalona zostaje na kwotę 65,00 zł netto miesięcznie + należny podatek VAT.

Kontakt

1. Do udzielania informacji na powyższy temat upoważniony jest: Łukasz Żukowski, tel. 12 648-14-86, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Oferty należy składać do 23.04.2014 r. pod adresem: Politechnika Krakowska, Dział Gospodarczy, budynek nr 10-36, pok. nr 4 lub 6, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków, do godziny 12.00.
  3. Otwarcie ofert nastąpi 23.04.2014 r. o godzinie 12.30 w Dziale Gospodarczym jw.
  4. Wynajmujący za najkorzystniejszą ofertę uzna tę, która spełni wszystkie wymogi formalne określone w niniejszym ogłoszeniu i będzie złożona na kwotę najwyższą spośród wszystkich złożonych ofert.
  5. Wynajmujący nie będzie rozpatrywać ofert podmiotów, którzy zalegają z zapłatą należności wobec uczelni.
  6. Przetarg może być rozstrzygnięty, jeśli wpłynie przynajmniej jedna oferta.
  7. Wynajmujący zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.