Drukuj
 
Poznaj PK
 
27 marca br. wszyscy zainteresowani studiami na Politechnice Krakowskiej będą mieli niezwykłą okazję, by – bez wychodzenia z domu – poznać odpowiedzi na pytania związane z ofertą edukacyjną i rekrutacją na PK. Pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia będą odpowiadać na pytania kandydatów za pośrednictwem Facebooka. Informujemy także, że ze względu na zagrożenie koronawirusem SARS-CoV-2, Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej, zaplanowany na 27 marca, został odwołany. 
 
W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją dotyczącą zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo, władze Politechniki Krakowskiej podjęły decyzję o odwołaniu Dnia Otwartego. Wkrótce ukaże się stosowany komunikat JM Rektora. 
 
Dzień Otwarty PK zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów na studia, zapraszamy do udziału w wirtualnej formie wydarzenia. 27 marca br. każdy będzie mógł zadać pytanie dotyczące Politechniki Krakowskiej, w tym oferowanych kierunków studiów i zasad rekrutacji. W godz. od 9.30 do 14.00 pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia będą pełnić dyżur specjalny i na bieżąco odpowiadać na pytania. Wirtualne spotkanie odbędzie się na fanpage'u Politechniki Krakowskiej na Facebooku. Niedługo podamy szczegóły.