Władze rektorskie Politechniki Krakowskiej zdecydowały o zawieszeniu wszystkich zajęć dydaktycznych na PK od dzisiaj, tj. od 11 marca 2020 r., od godz. 12.30. Szczegółowe informacje dotyczące dalszego postępowania, w tym zarządzenia i komunikaty rektora, zostaną opublikowane wkrótce na stronie internetowej Politechniki Krakowskiej.

Decyzja władz rektorskich PK wydana została w związku z zaleceniami dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo członków społeczności PK oraz w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo publiczne.

Władze PK zobowiązują studentów, doktorantów i pracowników uczelni do śledzenia strony internetowej PK oraz komunikatów przesyłanych drogą elektroniczną.