POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

samodzielnego referenta

w wymiarze pełnego etatu

w Archiwum

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• realizacja zadań zawartych w przepisach kancelaryjnych i archiwalnych PK;
  • realizacja zaleceń Archiwum Narodowego w Krakowie;
  • zastępowanie nieobecnych pracowników Archiwum PK;
  • inne zadania zlecone przez przełożonych, mieszczące się w kompetencjach Archiwum PK.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie: wyższe humanistyczne ze specjalnością archiwistyka;
  • staż pracy: niewymagany;
  • doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku: praktyka studencka, wolontariat;
  • niezbędne umiejętności lub kwalifikacje zawodowe: biegła obsługa komputera (pakiet MS Office).

3. Dodatkowe wymagania:

• znajomość bazy danych ZoSIA;
  • znajomość elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD);
  • znajomość języków obcych: język angielski w stopniu komunikatywnym.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, staż pracy, doświadczenie zawodowe oraz nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 25 maja 2020 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko samodzielnego referenta w Archiwum PK.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach od 22 czerwca do 3 lipca 2020 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.