POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

specjalisty ds. zakupów i transportu

w wymiarze pełnego etatu

w Dziale Eksploatacji i Zaopatrzenia

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• Zakres z obsługi zakupów:
    • prowadzenie negocjacji z dostawcami;
    • poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia, optymalizacja kosztów;
    • realizacja zakupu materiałów zgodnie z ustalonymi procedurami;
    • nadzór, ocena i współpraca w zakresie terminowej realizacji i jakości dostaw, reklamacji, wymiany dokumentów oraz innych uzgodnień;
    • opracowywanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert dostawców i podwykonawców, przygotowywanie dokumentacji przetargowej, udział w komisjach przetargowych;
    • we współpracy z kierownictwem jednostek przygotowywanie planów zakupów;
    • wdrażanie procedur zakupowych.

• Zakres z obsługi transportu:
    • rozliczanie dokumentacji transportowej (faktury, karty drogowe, paliwo etc.);
    • nadzorowanie stanu technicznego pojazdów: planowanie oraz zlecanie przeglądów i napraw floty samochodowej;
    • bieżąca organizacja i nadzór nad przebiegiem transportów;
    • rejestracja transportów w systemie informatycznym;
    • okresowe przekazywanie zbiorczych danych dotyczących np. zużytego paliwa do sprawozdań środowiskowych i GUS;
    • czynny udział w koordynowaniu działań i operacji realizowanych w dziale w zakresie organizacji transportu drogowego dla poszczególnych jednostek.

2. Niezbędne wymagania:

• Wymogi kwalifikacyjne:
    • wykształcenie: średnie/ wyższe;
    • staż pracy (udokumentowany świadectwami pracy) - 8 lat / 3 lata;
    • doświadczenie zawodowe: min. 3 lata;
    • znajomość języków obcych: nie wymagane.

• Kwalifikacje umiejętności zawodowe:
    • umiejętność pracy w wielozadaniowym środowisku;
    • sumienność w wykonywaniu obowiązków.

3. Dodatkowe wymagania:

• umiejętność pracy w zespole oraz dobra samoorganizacja;
  • znajomość prawa Zamówień Publicznych;
  • znajomość Pakietu Office.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, staż pracy, doświadczenie zawodowe oraz nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 25 maja 2020 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko Specjalista ds. zakupów i transportu.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach od 22 czerwca do 3 lipca 2020 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.