Zeszyty Historyczne Muzeum PKMuzeum Politechniki Krakowskiej wydało trzeci numer „Zeszytów Historycznych”. Broszura jest dostępna w wersji elektronicznej na stronie Repozytorium PK
 
Czytelnicy będą mogli zapoznać się z artykułami poświęconymi prof. Kazimierzowi Sokalskiemu, rektorowi Politechniki Krakowskiej w latach 1965-1968. Autorzy obszernie przedstawiają życiorys, dokonania i wkład prof. Sokalskiego w rozwój PK. W broszurze także o komputeryzacji na Politechnice Krakowskiej, począwszy od lat 60. oraz tekst na temat współczesnych tendencji w muzealnictwie.
 
Ze względu na ograniczenia spowodowane epidemią, wersja drukowana najnowszego numeru „Zeszytów Historycznych” będzie dystrybuowana w terminie późniejszym. Jednak osoby szczególnie zainteresowane otrzymaniem wydawnictwa, proszone są o mailowy kontakt z Muzeum PK: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w celu ustalenia sposobu odbioru lub wysyłki.