POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko pracy

referent techniczny

w wymiarze pełnego etatu

w Centrum Sportu i Rekreacji

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• obsługa recepcji, rezerwacja miejsc noclegowych Ośrodek Żeglarski PK w Żywcu;
  • prace konserwatorskie związane z prawidłowym funkcjonowaniem ośrodka;
  • prowadzenie ksiąg obiektów;
  • zaopatrzenie ośrodka w artykuły niezbędne do jego działalności.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie średnie zawodowe;
  • znajomość języka obcego / język angielski na poziomie podstawowym;
  • znajomość obsługi komputera.

3. Dodatkowe wymagania:

• umiejętność obsługi sprzętu pływającego / patent żeglarski i patent motorowodny;
  • umiejętność konserwacji sprzętu pływającego;
  • prawo jazdy kat. B.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, doświadczenie zawodowe oraz nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 1 czerwca 2020 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko referent techniczny w CSiR.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach 15.06-19.06.2020 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.