Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną, a także prognozy dotyczące rozwoju pandemii COVID-19 w najbliższych miesiącach, władze Politechniki Krakowskiej podjęły decyzję w sprawie kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.

Kształcenie będzie realizowane w formie mieszanej, a więc stacjonarno-zdalnej. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom zajęć stacjonarnych, zarówno studentom jak i pracownikom PK, zachowane zostaną wszelkie wymogi sanitarne. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna ulegnie pogorszeniu, władze uczelni podejmą decyzję o całkowitym przejściu na kształcenie zdalne.

Zasady organizacji kształcenia na poszczególnych kierunkach studiów zostaną ustalone wkrótce.