Składanie wniosków w wersji papierowej do podpisu Prorektora ds. nauki

Wnioski w wersji papierowej na konkursy krajowe należy składać w Dziale Badań Naukowych (za pośrednictwem kancelarii PK lub po wcześniejszym umówieniu bezpośrednio w pokoju 105). Egzemplarz wniosku dla Działu Badań Naukowych powinien być podpisany przez Kierownika projektu oraz Dziekana Wydziału.

Składanie wniosków do podpisu elektronicznego Prorektora ds. nauki

Wnioski na konkursy krajowe do podpisu elektronicznego Prorektora ds. nauki należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z informacją o uzyskaniu akceptacji Dziekana Wydziału.

Przed złożeniem wniosku do podpisu Prorektora ds. nauki  w wersji papierowej lub elektronicznej uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Badań Naukowych (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22-49).