Drukuj

21.01.2021r.

Po raz jedenasty rusza inicjatywa pn. "Krakowskie Konferencje Naukowe". Wydarzenia w ramach Krakowskich Konferencji Naukowych 2021 powinny odbywać się w Krakowie, w formie stacjonarnej lub zdalnej, z wykorzystaniem technologii informatycznych. Niezmienny pozostaje czas trwania konferencji – 2 dni, a dodatkowo zalecane są: minimalna liczba uczestników (100), oraz zasięg (międzynarodowy), choć i tak w obu ww. przypadkach „liczba uczestników” bądź „zasięg” nie będą jedynymi czynnikami kwalifikacji. W szczególności będą brane pod uwagę „Cel i tematyka”, jak i również dalsze kryteria.

 

Ze względów proceduralnych, do programu mogą zostać włączone tylko te konferencje, które odbywać się będą od 01 marca do 10 grudnia 2021 r.

 

W związku z trwającą pandemią COVID-19, formularz KKN należy przesyłać jednym mailem w dwóch wersjach: edytowalnego formularza oraz skanu wydruku z podpisem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 05 lutego 2021r. 

Złożone wnioski należy przesyłać do wiadomości Prorektora ds. nauki na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie PAU: LINK