Informacja dotycząca zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19 nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na Politechnice Krakowskiej

1. Z dniem 15 lutego 2021 r. rozpoczyna się na uczelniach elektroniczna rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia.
  2. Koordynatorem ds. szczepień na Politechnice Krakowskiej będzie Pani lic. Anna Wiśniewska z Działu Spraw Osobowych i Socjalnych.
  3. Do rejestracji na szczepienia mogą przystąpić aktualnie zatrudnieni nauczyciele akademiccy i inne osoby prowadzące zajęcia na PK, urodzeni po 31 grudnia 1955 r.
    i przed 31 grudnia 2003 r., którzy znajdują się na liście udostępnionej w systemie POL-on przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
  4. Nauczyciel akademicki, który pracuje w więcej niż jednej uczelni rejestruje się na szczepienie w uczelni, która jest jego podstawowym miejscem pracy.
  5. Nauczyciele akademiccy oraz inne osoby prowadzące zajęcia na Politechnice Krakowskiej, urodzeni przed 31 grudnia 1955 roku, będą mieli możliwość zaszczepienia się w późniejszym terminie.
  6. Zgłoszenia są dobrowolne i trwają do 17 lutego 2021 r. do godz. 15.00.
  7. Zgłoszenie na szczepienie należy przesłać w formie elektronicznej na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  8. W zgłoszeniu należy podać:
  9. Listy chętnych na szczepienia będą weryfikowane przez Dział Spraw Osobowych i Socjalnych oraz przekazywane do Narodowego Funduszu Zdrowia za pośrednictwem systemu POL-on.
  10. Osoba wysyłająca zgłoszenie godzi się na przetwarzanie jej danych osobowych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia, Centrum e-Zdrowie oraz jednostkę przeprowadzającą szczepienie.
  11. Punkty szczepień będą kontaktować się z zgłoszonymi pracownikami w celu ustalenia terminu szczepień.
  12. Dalsze informacje dotyczące szczepień będą podawane w Serwisie Informacyjnym Pracowników PK oraz na stronie głównej Politechniki Krakowskiej w Informacjach związanych z wirusem SARS-CoV-2.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych