1. Z dniem 2 marca 2021 r. wznowiona zostaje na uczelniach elektroniczna rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia. Tym razem obejmie również osoby urodzone po 31 grudnia 1951 r.
 2. Do rejestracji na szczepienia mogą przystąpić aktualnie zatrudnieni nauczyciele akademiccy i inne osoby prowadzące zajęcia na PK, urodzeni po 31 grudnia 1951 r. i przed 31 grudnia 2003 r., którzy znajdują się na liście udostępnionej w systemie POL-on przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, i którzy nie zgłosili się w pierwszej turze zapisów trwającej w dniach od 15 do 18 lutego br.
 3. Nauczyciel akademicki, który pracuje w więcej niż jednej uczelni rejestruje się na szczepienie w uczelni, która jest jego podstawowym miejscem pracy.
 4. Zgłoszenia są dobrowolne i trwają do 3 marca 2021 r. do godz. 13.00.
 5. Zgłoszenie na szczepienie należy przesłać w formie elektronicznej na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 6. W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • preferowany punkt szczepienia (jeden z dwóch wymienionych poniżej):
   • Ambulatoria ACERNIS, Kraków, al. Pokoju 4,
   • 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ, Kraków, ul. Wrocławska 1-3,
  • PESEL,
  • numer telefonu kontaktowego (preferowany jest prywatny numer telefonu komórkowego).
 7. Listy chętnych na szczepienia będą weryfikowane przez Dział Spraw Osobowych i Socjalnych oraz przekazywane do Narodowego Funduszu Zdrowia za pośrednictwem systemu POL-on.
 8. Osoba wysyłająca zgłoszenie godzi się na przetwarzanie jej danych osobowych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia, Centrum e-Zdrowie oraz jednostkę przeprowadzającą szczepienie.
 9. Punkty szczepień będą kontaktować się z zgłoszonymi pracownikami w celu ustalenia terminu szczepień.

 

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych >>>