POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

samodzielnego referenta inżynieryjno-technicznego

w wymiarze pełnego etatu

w Katedrze Technologii Środowiskowych

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• przygotowanie stanowisk do zajęć laboratoryjnych ze studentami i pełnienie dyżurów podczas zajęć;
  • transport i przygotowanie próbek ścieków, wody, osadów i in. koniecznych do prac dydaktycznych i badawczych;
  • wykonywanie prostych analiz chemicznych;
  • dbałość o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu i aparatury oraz wyposażenia laboratorium;
  • udział w pracach badawczych prowadzonych w Katedrze;
  • wykonywanie innych zadań technicznych i organizacyjnych zleconych przez kierownika Katedry.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu chemii, technologii chemicznej lub dziedzin pokrewnych;
  • staż pracy (udokumentowany świadectwami pracy) zależnie od wykształcenia: średnie - 4 lata, wyższe - nie jest wymagany;
  • znajomość języków obcych: komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • niezbędne umiejętności lub kwalifikacje zawodowe:
    • praktyczna znajomość zasad pracy w analitycznym laboratorium chemicznym;
    • zdolność do wykonywania intensywnych prac fizycznych związanych z bieżącą obsługą laboratorium (transport i przenoszenie pojemników z wodą i ściekami, przestawianie urządzeń, udział w badaniach terenowych, itp.);
    • umiejętność wykonywania drobnych napraw sprzętu laboratoryjnego;
    • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office.

3. Dodatkowe wymagania:

• doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku: nie jest wymagane, ale jest mile widziane;
  • samodzielność i inicjatywa w ramach wyznaczonego zakresu obowiązków;
  • mile widziana podstawowa znajomość technik informatycznych (konfiguracja zestawów komputerowych, prowadzenie stron internetowych, itp.).

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, staż pracy, doświadczenie zawodowe oraz nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 9.00-13.00 w terminie do 10.05.2021 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko samodzielnego referenta inż.-tech. w Katedrze Technologii Środowiskowych Ś-4.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, w pok. 137 w dniach 24-28.05.2021 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.