Nowa procedura postępowania przy składaniu wniosków w ramach programu Doktorat Wdrożeniowy V edycja

W dn. 27 kwietnia 2021 r. został ogłoszony KOMUNIKAT MEiN (z dnia 16 kwietnia 2021r.) o naborze wniosków w ramach V edycji programu "Doktorat wdrożeniowy" oraz został podany SZCZEGÓŁOWY ZAKRES INFORMACJI ZAWARTYCH W TYM WNIOSKU. Niestety nastąpiły dość istotne zmiany, z których najważniejszą jest, że wnioski te stanowią odrębne projekty badawcze, a nie jak to było w IV edycji, były częścią jednego wspólnego wniosku składanego przez wnioskodawcę (w naszym przypadku Uczelnia).

Zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z treścią zamieszczanych komunikatów na stronie MEiN oraz SD PK.

Prosimy promotorów o przygotowanie danych, wg załączonych komunikatów, a następnie, począwszy od 5 do 31 maja br., zalogowanie się do systemu OSF i składanie wniosków.

W przypadku informacji zamieszczanych w pkt. F ppkt. 1 i 2, proszę zwrócić się do SD PK, po 10 maja 2021 r.

Informację o składanym wniosku (projekcie) proszę przekazać do Biura Szkoły Doktorskiej (wg formularza).

Skan złożonego wniosku z parafką promotora należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dalsze procedury zostaną przekazane w późniejszym terminie.

Jednocześnie podajemy Państwu wiadomość z ostatniej chwili: MEiN organizuje spotkanie informacyjne w sprawie V edycji programu „Doktorat wdrożeniowy”: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/spotkanie-informacyjne-w-sprawie-v-edycji-programu-doktorat-wdrozeniowy.