Politechnika Krakowska uruchomiła oficjalny sklep internetowy. Od 31 maja 2021 roku pod adresem sklep.pk.edu.pl będzie można kupić oryginalną odzież i gadżety związane z Uczelnią. 

 

Zdjęcie przedstawiające ofertę sklepu internetowego PK

 

 

Studenci PK w bluzach uczelniSklep Internetowy jest administrowany przez Dział Promocji PK. W ofercie sklepu dostępne są trzy rodzaje bluz, kubki, skarpetki, plecaki i powerbank, a asortyment sklepu z czasem będzie się powiększać. Odwiedzający stronę internetową sklepu mogą łatwo i szybko zapoznać się z jego ofertą – do podzielonych na kategorie produktów dołączone są zdjęcia i opisy. Dostępna jest szybka forma zakupów, która nie wymaga rejestracji. Można także założyć indywidualne konto klienta.

 

Na razie klienci mogą dokonać opłaty za zakupy wyłącznie za pomocą przelewu na rachunek bankowy Politechniki Krakowskiej z bezpłatnym odbiorem osobistym, jednak do sklepu wciąż dodawane są nowe funkcjonalności. Zamówienia można odbierać od środy do piątku, w godzinach od 10.00-14.00 w siedzibie Działu Promocji (ul. Warszawska 24, Galeria Gil, pok. 106). 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu!

 

 

sklep.pk.edu.pl >>>