Kraków, dn. 07.06.2021 r.

POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

asystenta w grupie pracowników dydaktycznych

w Katedrze Automatyki i Informatyki

na wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej

Wymiar etatu: pełny etat
Liczba dostępnych stanowisk: 1
Rodzaj umowy o pracę: czas określony 1.10.2021 – 30.09.2023 (2 lata)
Reprezentowana dyscyplina naukowa: informatyka techniczna i telekomunikacja; automatyka, elektronika i elektrotechnika

1. Niezbędne wymagania:

• ukończenie studiów drugiego stopnia w zakresie informatyki lub automatyki/ automatyki i robotyki (lub równorzędnych);
  • uzyskanie znaczących osiągnięć w czasie studiów i/lub dotychczasowej pracy zawodowej;
  • znajomość języka polskiego i języka angielskiego (poziom min. B2);
  • przygotowanie pedagogiczne lub uzupełnienie go w pierwszym roku zatrudnienia.

2. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku asystenta dydaktycznego:

• realizacja pensum dydaktycznego, na zasadach określonych w Regulaminie Pracy Politechniki Krakowskiej, tj. w wymiarze: 360 godzin w roku akademickim;
  • prowadzenie konsultacji ze studentami;
  • opracowywanie materiałów dydaktycznych do prowadzonych zajęć; przeprowadzanie zaliczeń.

3. Wymagane dokumenty:

• podanie do JM Rektora Politechniki Krakowskiej o zatrudnienie na stanowisku asystenta dydaktycznego;
  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • kserokopie dokumentów poświadczających ukończenie studiów drugiego stopnia w zakresie informatyki lub automatyki/automatyki i robotyki;
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego lub zobowiązanie do jego odbycia;
  • dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego, a w przypadku obcokrajowców dokument potwierdzający znajomość języka polskiego;
  • ankieta personalna;
  • oświadczenie o zdolności do czynności prawnych oraz niekaralności (zgodnie z art. 113 Ustawy).

Zatrudnienie nastąpi po przeprowadzeniu postępowania konkursowego polegającego na:

• analizie złożonej dokumentacji;
  • przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych

Wymagane dokumenty należy składać osobiście w Biurze Dziekana Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej – 31-155 Kraków, ul. Warszawska 24, pokój 203.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Katedrze Automatyki i Informatyki.

Termin składania dokumentów upływa: 20.08.2021 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31.08.2021 r.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu z kandydatami, których aplikacje spełniły niezbędne wymagania oraz zostały najwyżej ocenione przez Komisję Konkursową. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie BIP PK oraz MEiN.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Biurze Dziekana Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej w dniach 01-10.09.2021 r. – pokój 203.

Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.