Aktualizacja 18.06.2021

na Wydziale Inzynierii Lądowej

Wymiar etatu: pełny etat
Liczba dostępnych stanowisk: 1
Rodzaj umowy o pracę: na czas określony miesięcy/czas nieokreślony
Reprezentowana dyscyplina naukowa inżynieria lądowa i transport (dotyczy stanowisk badawczych i badawczo-dydaktycznych)

1. Niezbędne wymagania:

• predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej;
  • ukończenie wyższych studiów technicznych w dyscyplinie „inżynieria lądowa i transport” z wynikiem co najmniej ponad dobrym;
  • tytuł zawodowy co najmniej magistra inżyniera budownictwa;
  • czynna znajomość języka angielskiego, zwłaszcza technicznego;
  • wskazanie Politechniki Krakowskiej jako podstawowego miejsca pracy.

2. Dodatkowe wymagania:

• zainteresowania naukowe związane z konstrukcjami mostowymi, metalowymi i drewnianymi;
  • wskazane legitymowanie się uprawnieniami do projektowania i kierowania robotami budowlanymi;
  • biegła znajomość europejskich norm i wytycznych projektowania, w szczególności tych odniesionych do konstrukcji mostowych, metalowych i drewnianych;
  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

3. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• praca naukowa w zakresie projektowania, użytkowania i wykonawstwa konstrukcji mostowych, metalowych i drewnianych (z obowiązkiem publikowania uzyskiwanych wyników);
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych, w tym w szczególności laboratoriów, ćwiczeń audytoryjnych i zajęć projektowych w zakresie przedmiotów zlecanych do Katedry L3;
  • udział w pracach naukowych i organizacyjnych prowadzonych w Katedrze L3.

4. Wymagane dokumenty:

• podanie do JM Rektora Politechniki Krakowskiej o zatrudnienie na stanowisku asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych;
  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • kwestionariusz osobowy (do pobrania ze strony PK–zakładka Praca na PK);
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • potwierdzenie odbycia szkolenia pedagogicznego lub deklaracja uzupełnienia w pierwszym roku zatrudnienia;
  • dla osób zatrudnionych w szkolnictwie wyższym (poza PK) – dwie ostatnie ankiety oceny okresowej przeprowadzonej u dotychczasowego pracodawcy;
  • dokument potwierdzający znajomość języka obcego, dodatkowo w przypadku obcokrajowców o znajomości języka polskiego.

Zatrudnienie nastąpi po przeprowadzeniu postępowania konkursowego polegającego na:

• analizie złożonej dokumentacji,
  • przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych (bezpośrednich lub poprzez komunikatory internetowe).

Wymagane dokumenty należy składać w Sekretariacie Katedry Konstrukcji Mostowych, Metalowych i Drewnianych ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków, budynek główny, II piętro, pok. 219, tel. 12 628 23 24 w godz. 08.00–14.00.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo - dydaktycznych, znak sprawy L0.1102.1.1.2021 lub przesłać w formie skanów na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokumenty należy złożyć w terminie do 7.07.2021 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 7.09.2021 r.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu z kandydatami, których aplikacje spełniły niezbędne wymagania oraz zostały najwyżej ocenione przez Komisję Rekrutacyjną. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie BIP PK oraz MNiSW.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Sekretariacie Katedry Konstrukcji Mostowych, Metalowych i Drewnianych w dniach 08-20.09.2021r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.