Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej zaprasza na wydarzenie towarzyszące Uczelnianej Studenckiej Sesji Kół Naukowych – Sesję Naukową Mistrzów! Celem wydarzenia jest przybliżenie studenckiego ruchu naukowego studentom pierwszego roku, którzy – z powodu pandemii – nie mieli okazji, by poznać politechniczne koła naukowe.

Każde z zaproszonych kół naukowych będzie miało możliwość zaprezentowania swojej działalności, osiągnięć oraz planów na przyszłość, zachęcając przy tym studentki i studentów do angażowania się w dodatkowe działania na Politechnice Krakowskiej.

Kolejność występów:
1. WM - SKN Automatyki i Robotyki
2. WIŚiE - SKN Inżynierii Sanitarnej w Zrównoważonym Rozwoju "Aquarius"
3. WIMiF - SKN "Kwark"
4. WIiTCh - SKN Chemików – Sekcja Fotochemii Stosowanej
5. WA - SKN Projektowania Zrównoważonego
6. WIEiK - SKN "El-Rappo"
7. WIL - SKN "TRANSIT"
8. FutureLab

Sesja Mistrzów rozpocznie się o godz. 18:00 debatą wprowadzającą „Rola PK we wsparciu najzdolniejszych studentów”, w której wezmą udział rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. arch. Andrzej Białkiewicz, kierownik FutureLab mgr Monika Firlej-Balik, dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości mgr Agnieszka Gołąb oraz kierownik Biura Karier dr Maja Ziętara. Na koniec wystąpi gwiazda-niespodzianka: youtuber, który jest znany z tego, że popularyzuje naukę w Internecie.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>>